,,Ufaj! Twoja wiara cię ocaliła.,, Mt 9,22

Z Kociewia na Kaszuby – to dzień kolejny.

Poranna Eucharystia i słowa o wierze i ufności, utwierdzają w tym, że podejmowanie wyzwań bez tych cnót nie jest możliwe.

Nasza ekipa to bogactwo ufności i wiary w takim podejściu do życia i co ważne nikomu nie przechodzi wraz z upływającymi latami.

Co do drogi. Dziś wiało, oj wiało! Z każdej strony. Drogi były umyte nocnym deszczem, który upodobał sobie padać nocą, bądź nad ranem ale nie przeszkadzać w dzień. Taka prawidłowość występowała od Bugu w Serpelicach, a dokładniej od czwartkowego poranka, aż do dziś.

Te parę kropel, które na nas spadły 13 km przed dojazdem do Tuchomia, choć wprowadziły sporę zamieszanie i skutecznie rozproszyły solidnie zwarte i zdyscyplinowane  dotychczas szeregi. /nie było z kim jechać 😀/. Nie dotyczy to tego, który został w aptece i dojechał inną, własną drogą, oraz tych dwóch, którzy znaleźli się po wyjściu słońca w technicznym wozie, a dokładnie w przyczepce z bagażami.

Po wieczornej odprawie i modlitwach, jesteśmy przygotowani do ostatniej drogi do SANKTUARIUM PRZYMIERZA W Koszalinie.

Tęcza która ukazała się wieczorem nad niebem jest niepodważalnym znakiem z niebios, który potwierdza, że Pan jest wierny przymierzu, które zawarł ze swoim ludem i zaprasza nas by to Przymierze odnowić!!!

 

Dzień VII

06 lipca 2020

Design & Created by MAGNUM & WIZJOFONIKA       © 2019 - Pielgrzymka Rowerowa Diecezji Sandomierskiej

Polub nas na portalach społecznościowych: